Nejčastější dotazy

Jak se stát členem programu?

Stačí požádat svou banku o vydání některé z firemních a korporátních karet Mastercard a po jejím získání se zaregistrovat zde. Po dokončení registrace se automaticky stáváte členem Mastercard Business Selection programu a do 20 dnů od nás poštou obdržíte svoji členskou kartu Business Selection.

Jaké výhody mohu využívat?

S programem Mastercard Business Selection získáte celou škálu odměn a benefitů, jako např. exkluzivní nabídky vybraných partnerů, vstup zdarma do letištního salónku Mastercard Lounge na Letišti Václava Havla Praha, osobního asistenta na telefonu 24/7 a řadu dalších dárků a benefitů, které pomohou růstu vaší firmy. Konkrétní přehled výhod najdete na těchto stránkách.

Jak mohu výhody čerpat?

K využití nabídky benefitů stačí platit za nákupy v partnerských obchodech účastnících se programu Mastercard Business Selection svou firemní kartou Mastercard a předložit při placení členskou kartu Business Selection, kterou jste obdrželi poštou.

V jakých bankách mohu zažádat o vydání firemní karty Mastercard?

V programu jsou registrovány následující bankovní domy: Raiffeisenbank a.s., Komerční banka a.s., Československá obchodní banka a.s., Česká spořitelna a.s., Sberbank CZ, a.s., Equa bank a.s., Commerzbank AG, PPF banka a.s., UniCredit Bank a.s., mBank S.A., Expobank CZ a.s., MONETA Money Bank a.s., Fio banka a.s.

Co všechno zahrnují služby Nonstop Alarm centra?

Klienti zapojení do programu Mastercard Business Selection mohou navíc využívat tři služby Nonstop Alarm centra: Concierge, Auto asistence a Domácí asistence. Nonstop Alarm centrum je vám k dispozici 24 hodin denně na telefonním čísle +420 242 452 600. Program Concierge poskytuje užitečné informace. Pomáhá s rezervacemi hotelů, restaurací, dopravního spojení, golfových hřišť, kulturních akcí, pomůže při doručování květin a drobných dárků nebo poskytne pomoc při zajištění kurýrní služby. Auto asistence zase zajistí silniční asistenci, jako například opravy vozu na místě poruchy, odtah vozidla, uschování vozidla, zajištění náhradního vozidla či poradenství motoristům. Domácí asistence nabízí pomoc při sjednání technických pohotovostních služeb typu instalatér, zámečník, topenář, elektrikář, pokrývač či plynař, při doprovodných službách, jako jsou stěhovací a úklidové firmy, truhláři, zahradníci a architekti. Zprostředkuje i informační služby, jako jsou například opravy spotřební elektroniky nebo informace o autorizovaných servisech.

Jaké služby mohu využít v letištním salonku Mastercard Lounge?

Držitelé firemních karet Mastercard mají vstup do salonku Mastercard Lounge zdarma. Doprovod držitele business karty hradí 450 Kč. Nedržitelé prémiových karet hradí jednorázový vstup ve výši 720 Kč. Děti do 3 let mají vstup zdarma. Salonek naleznete v neveřejné části Terminálu 1 za pasovou kontrolou. Otevírací doba je pondělí až neděle, 5.30 – 23.00 hod. Držitelé firemních karet Mastercard, kteří salonek navštíví, mají právo využít přednostní průchod bezpečnostní kontrolou před svým odletem z Terminálu 1.

REGISTRACE DO PROGRAMU MASTERCARD Business Selection