Příjemné a čisté pracovní prostředí je jedním z důležitých aspektů, které zvýší pozitivní naladění, pracovní nasazení a také pracovní výkon.

Stejně tak jako chutné a zdravé jídlo, které umí povzbudit a ne utlumit. Dopřejte sobě a svým kolegům příjemný komfort, který se vám může vrátit ve formě spokojeného kolektivu a vyššího pracovního výkonu.

Navíc svým kolegům můžete odlehčit od další starosti. Často bojují s časem a volí mezi kariérou a rodinou. Obě role – jak profesní, tak rodičovskou mohou zvládnout bez velkých problémů. Naše hospodyně se jim postarají o čistou domácnost. V klidu se pak mohou věnovat své práci, rodinám
 a koníčkům.

Spokojený a výkonný zaměstnanec je investice k nezaplacení.

I do práce můžete chodit s chutí.
KAŽDÝ DEN…

Vaše výhoda v programu
Mastercard Business Selection:

  • Sleva 10 % na pravidelné služby – úklid kanceláří, příprava pokrmů (obědy, svačiny) (Sleva se vztahuje na vykonávané práce. Sleva se nevztahuje na čisticí prostředky a pomůcky potřebné k výkonu práce.).
  • Sleva 10 % na pravidelné služby pro zaměstnance – úklid domácností (Sleva se vztahuje na vykonávané práce. Sleva se nevztahuje na čisticí prostředky a pomůcky potřebné k výkonu práce.).
Nabídky nelze sčítat nebo kombinovat.

Kontaktní údaje:

Moje hospodyně


Praha 4, Spořilov


140 00

Tel.. 721 00 66 00, 775 091 409

info@moje-hospodyne.cz

Více informací najdete na: moje-hospodyne.cz